Více místa. Více luxusu. Více připojení. Celebrity Beyond℠.

Vítejte na místě, kde můžete zažít vše, co jste tak dlouho postrádali. Teprve teď jsou ty věci ještě lepší, než jste si představovali. Toto je místo, kde jsou možnosti stejně nekonečné jako výhledy, kde se můžete zcela odpojit, zatímco se znovu spojujete mezi sebou – a se světem. Toto místo je Celebrity Beyond℠.

Třetí loď z naší revoluční řady Edge® posouvá náš inovativní design směřující ven dále než kdy jindy a vytváří ještě užší spojení mezi vámi, mořem a každým vzrušujícím místem na obzoru. Odpočiňte si v rozšířených otevřených prostorách. Vychutnejte si skvělé jídlo, které se vyrovná čemukoli, co byste našli na souši. A objevte ještě více způsobů relaxace a regenerace.

Počet lidí

Hmotnost

Délka

Šířka

Ponor

Rychlost lodi

Restaurace

Naším cílem je probudit Vaše chuťové buňky a abyste prožili nejlepší kulinářský zážitek, co jste do nyní kdy jedli.

Aktivity

Na palubě vás čekají revoluční zážitky. Od Magic Carpet®, který dosahuje výšky 13 pater nad mořem. Celebrity Beyond se vymyká tradičnímu lodnímu designu.

Bary

Prozkoumejte bary a salonky, které probudí všechny vaše smysly a vychutnejte si nová celosvětově inspirovaná menu.

Kajuty

Celebrity Beyond, třetí z našich lodí řady Edge, nabízí nejširší škálu kajut a apartmá v naší flotile. Od nekonečných verand přes dvoupatrové vily Edge až po dechberoucí ikonická apartmá, máme pro vás vše.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

LODI

Neváhejte nás kontaktovat a společně naplánujeme cestu Vašich snů.

Zavolejte nám

(420) 603 172 604

Napište nám

Pošlete nám zprávu