SPECIÁLNÍ RESTAURACE NA BEYOND

Více místa. Více luxusu. Více připojení. Celebrity Beyond℠.

Vítejte na místě, kde můžete zažít vše, co jste tak dlouho postrádali. Teprve teď jsou ty věci ještě lepší, než jste si představovali. Toto je místo, kde jsou možnosti stejně nekonečné jako výhledy, kde se můžete zcela odpojit, zatímco se znovu spojujete mezi sebou – a se světem. Toto místo je Celebrity Beyond℠.

Třetí loď z naší revoluční řady Edge® posouvá náš inovativní design směřující ven dále než kdy jindy a vytváří ještě užší spojení mezi vámi, mořem a každým vzrušujícím místem na obzoru. Odpočiňte si v rozšířených otevřených prostorách. Vychutnejte si skvělé jídlo, které se vyrovná čemukoli, co byste našli na souši. A objevte ještě více způsobů relaxace a regenerace.

Steakhouse

Naším cílem je probudit Vaše chuťové buňky a abyste prožili nejlepší kulinářský zážitek, co jste do nyní kdy jedli. Tyto sny o vynikajícím jídle se stávají skutečnými na lodi APEX. Celá restaurace je speciálně navržena, abyste se při svém jídle cítili co nejpohodlněji.

Le grand bistro

Na lodi APEX je pro Vás připravena kuchyně z celého světa, kterou nelze ochutnat nikde jinde na moři. Přijďte do jedné ze sedmi specializovaných restaurací a ochutnávejte, poznávejte kuchyni nové úrovně.

LE PETIT CHEF™

Tato restaurace je jedna z nejdoporučovanějších na naších lodích a nabízí jeden z nejvíce unikátních kulinářských zážitků na světě. Restaurace je krásně zpracována architektonicky a působí na Vás ohromujícím dojmem, momentem kdy vstoupíte.

RAW ON 5

Italská restaurace s mnoha italskými pochoutkami. Ikonická italská restaurace Tuscan Grille nabízí unikátní autentickou atmosféru plnou života a výborného italského jídla.

MAGIC CARPET

Vrcholem novinek v designu s účelem, aby vše směřovalo s výhledem na moře, je Magic Carpet – naprosto mimořádné místo, které mění svou náladu, funkce a dokonce i své umístění. Tento neuvěřitelný strojírenský zázrak je první samonosná vznášející se platforma na světě, která dosahuje výšky 13 palub nad mořem, takže můžete stoupat přes otevřený oceán. S dech beroucím výhledem, bohatě zásobeným barem a prostorem k vystoupení živých kapel, je to opravdu destinace sama o sobě.

.

ROOFTOP GARDEN GRILL

Unikátní střešní zahrada je plna nečekaného potěšení přes den i přes noc. Nechte se unášet v rytmu živých hudebních vystoupení sestupujících k Vám z korun stromů. Dejte si přátelskou hru s obřími šachovými figurkami nebo shlédněte film s interaktivním pocitem občerstvení s tím speciálně spojené. Vaše představivost je Vaším průvodcem v této fantastické zahradní oáze.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

LODI

Neváhejte nás kontaktovat a společně naplánujeme cestu Vašich snů.

Zavolejte nám

(420) 603 172 604

Napište nám

Pošlete nám zprávu